Zjednoczone Królestwa - Sp@rtans

Zjednoczone Królestwa - Sp@rtans

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

1. Pełna aktywacja konta jest dokonywana po informacji na priv w grze przez Administratora Forum - MarcinL
2. W związku ze zmasowaną akcją MH przeciwko multikontom przypominam o ZAKAZie LOGOWANIA SIĘ NA INNE KONTA Z POZYSKANYM HASŁEM
3. Proszę o zgłaszanie do Zarządu ZK-S wszystkich przypadków ataków na nas przez naszych Sojuszników

#1 2007-12-15 20:28:19

paxbas

Administrator

6259626
Skąd: SANOK
Zarejestrowany: 2007-07-09
Posty: 484

ekspansja LuxP

Rozmawiałem z nimi kiedyś by zlikwidowali akademię akademii (ZK-S VM). Powoli goście przechodzili do różnych akademii a teraz Lux  zapierdzieliło resztkę naszej akademii. Co wy o tym myślicie?


MiecioFokk     15.12.07    
    ekspansja LuxP     19:32:42    
    Witaj,

Sojusz LuxP4 przejal sobie nasza akademie, ktora byla w trakcie reorganizacji!!!
Czesc miala wstapic do glownego, a Ci co nie odbieraja nawet wiadomosci na farmy - rozmawialismy kiedys o tym.

Czyn godny, ale wroga nie zas sojusznika.
Czekam na slowo od szefa LuxP4, ale spodziewam sie odpowiedzi, ze sami chcieli...
Tak, moim zdaniem, wyglada wlasnie szacunek calego LuxP do ZK-S...

Jako byly czlonek Athenai, moge Ci powiedziec, ze LuxP pisalo kilka miesiecy temu, ze beda budowac cud i ze i tak powinnismy do nich przejsc.
Ich arogancja i brak jakiejkolwiek dyskusji pokazal nam wtedy czym jest LuxP i jakich graczy zrzesza.

Zaczyna to wygladac bardzo ciekawie, zwlaszcza teraz, gdy przejmuja kolejno rozne sojusze na planszy i traktuja jako swoje...

Nie wspominam tu o podbieraniu ( z nieurywana satysfakcja) czlonkow roznych ZK-S, czy o incydentalnych atakach na rozne ZK-S, po ktorych czesto nie ma nawet przepraszam czy poprostu zwrotu surowcow.
Jak to wyglada w momencie gdy LuxP krzyczalo, ze kazdy atak ze strony ZK-S V M musi sie zakonczyc wydalenie czlonka?
Ja juz wiem, a Ty?

Ekspansja tego sojuszu w ostatnich dniach, pryzpomniala mi dawne aspiracje tego sojuszu ( grubo z przed przymierza z ZK-S).

Sam fakt przejecia bez slowa akdemii naszego sojuszu
(ZK-S V M), jest irytujacy, ale to co sie dzieje ostatnio na tym serwerze staje sie dla mnie coraz bardziej czytelne.

Pozwole sobie na aluzje, ze byc moze dlatego zostal podpisany sojusz z ZK-S, aby uspic tegoz czujnosc!

Poddaje to pod Twoje przemyslenia.
Ja osobiscie jestem zaniepokojony, a faktem przejecia naszej reorganizowanej akademii przez sojusznika LuxP4 zdegustowany i zrezygnowany.
Nie chce byc wiecej wycieraczka dla uzurpatorow tego serwera i ich akademii...

sory, ze dlugo ale tak sie zebralo.
Czekam na jakas odpowiedz. Jestem ciekaw co Ty o tym sadzisz...

Pozdrawiam


http://i11.tinypic.com/5zm510g.jpg

Offline

 

#2 2007-12-15 21:44:33

hitpoint

Zarząd Akademi

6343578
Skąd: Zabrze
Zarejestrowany: 2007-08-09
Posty: 581
Legion: I

Re: ekspansja LuxP

Jak dla mnie sojusz z LuxP musi byc. Sa dobrymi sojusznikami mimo ze czasem sa miedzy nami sprzeczki ( no ale tak jak w zyciu zawsze sie to zdaza). Nawet jakbysmy mieli odpuscic w niektorych sytulacjach to warto bo jesli stracimy LuxP to nie zostanie nam juz nikt. Jesli LuxP by nas zaatakowalo w 99% NEW tez i bylo by srednio ciekawie O cudzie w takiej sytulacji moglibysmy tylko pomazyc :F a to ze przejeli nasza akademi i tak sobie odbijemy ( MarcinL wie o co chodzi )


http://cry.travianteam.com/sig-3-pl-2-pl6_31222.gif
http://img142.imageshack.us/img142/9044/spartansrw2.jpg
http://i11.tinypic.com/5zm510g.jpg

Offline

 

#3 2007-12-16 18:55:11

nowy211

Zarząd Akademi

110964
Zarejestrowany: 2007-07-24
Posty: 82
Legion: III

Re: ekspansja LuxP

czy nie wydaje się Wam że narobiło się ostatnio dużo różnego rodzaju odłamów LuxP ? Wiem że u nas jest 8 akademii, ale u nich pojawiają się nazwy typu XY-LuxP itp. itd. ...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.proana.pun.pl www.methax.pun.pl www.mojaeuropauniversalis.pun.pl www.hogwart.pun.pl www.matfiznorwid.pun.pl