Zjednoczone Królestwa - Sp@rtans

Zjednoczone Królestwa - Sp@rtans

Ogłoszenie

1. Pełna aktywacja konta jest dokonywana po informacji na priv w grze przez Administratora Forum - MarcinL
2. W związku ze zmasowaną akcją MH przeciwko multikontom przypominam o ZAKAZie LOGOWANIA SIĘ NA INNE KONTA Z POZYSKANYM HASŁEM
3. Proszę o zgłaszanie do Zarządu ZK-S wszystkich przypadków ataków na nas przez naszych Sojuszników

#1 2008-02-01 19:31:41

czarnass

Gość

podanie do ZKS I



1. czarnass 179/-175

2. Ilość populacji 953 (poz. w off. 1796) ponad 3400 punktów

3. Wielkość armii ok. 1300 w 3 osadach
550 legionistów  236 pretorian, 190 centurionów, 300 aequites imperatoris, 5 taranów, 32 katapulty

4. Ile czasu poświęcasz grze: jestem prawie ciągle przy kompie, oczywiście w godzinach dziennych

5. Czy jesteś/byłeś kiedykolwiek atakowany przez nas lub któryś z naszych sojuszy: byłem zaczepiany (fake ataki) przez Z-KS (Illuvatar).

Wiem że odbiegam od średniej u was, ale jestem bardzo aktywnym graczem , prawie cały czas na straży, bo pracuję na komputerze i mam ciągły wgląd w sytuację (w nocy śpię), w weekendy wiadomo różnie bywa.
Chętnie przyłączyłbym sie do grupy która wreszcie imponowałaby mi, a nie jak dotąd - muszę cały czas ratować słabeuszy.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.grandcup-cs.pun.pl www.slanderers.pun.pl www.ekstraklasamanager.pun.pl www.jnw.pun.pl www.navigator.pun.pl