Zjednoczone Królestwa - Sp@rtans

Zjednoczone Królestwa - Sp@rtans

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

1. Pełna aktywacja konta jest dokonywana po informacji na priv w grze przez Administratora Forum - MarcinL
2. W związku ze zmasowaną akcją MH przeciwko multikontom przypominam o ZAKAZie LOGOWANIA SIĘ NA INNE KONTA Z POZYSKANYM HASŁEM
3. Proszę o zgłaszanie do Zarządu ZK-S wszystkich przypadków ataków na nas przez naszych Sojuszników

#16 2007-07-19 15:37:02

grimalkin

Wyrocznia ZK-S

Skąd: Głuchołazy
Zarejestrowany: 2007-07-18
Posty: 437
Legion: I

Re: Poznajmy sie :)

niech i nowi sie pokażą mam na imię Gośka jestem z Głuchołaz woj. opolskie.  Mam 25 lat, z wykształcenia jestem nauczycielem angielskiego i na co dzień użeram się z dzieciakami w gimnazjum interesuje się filmem i książką moimi ulubionymi pisarzami są Grisham, Masterton i podstawa King. Lubię imprezy i dobrą zabawę. Męża nie ma ale kto wie może kiedyś to się zmieni

Ostatnio edytowany przez grimalkin (2007-12-07 18:39:02)


http://cry.travianteam.com/sig-5-pl-2-pl6_32795;plspeed_9051.gif

Offline

 

#17 2007-07-29 00:29:39

PanCienia

Zbanowany

Re: Poznajmy sie :)

ok no to ja sie przylaczam,
Marcin
28 wiosen
http://grono.net/pub/u/64167/

Od 3 lat w Londynie,pracuje jako Manager w pensjonacie, Asystent Finansowy i Ochroniarz.
Interesuje sie wszystkim co jest zwiazane z pieniedzmi
I pochwale sie jeszcze:Byly zawodnik Pogoni Siedlce, 10 lat gralem w pile nozna z Arturem Borucem w jednej druzynie .
Inne: gram w Bloodwars na r3.
Poza tym nudze sie :P

 

#18 2007-07-29 06:09:35

Schatz

Zarząd Akademi

6298129
Zarejestrowany: 2007-07-23
Posty: 33

Re: Poznajmy sie :)

to ja też się dołączę. Ania- 22 lata- informatyk (BSc, MSc bedzie we wrześniu). Oryginalnie z Łodzi obecnie w Coventry UK. Na zainteresowania mi czasu nie starcza bo studiuje i mam 3 prace. Męża nie mam ani żony ani psa. Może sie to kiedyś zmieni


http://travian.macaputo.de/sig-3-pl-2-pl6_26972.gif

Offline

 

#19 2007-07-29 08:35:56

shire

Gość

Re: Poznajmy sie :)

NO witam wszystkich... Tomek P. Czysty, rdzenny i niczym nieskazony Wrocławianin... Lat 25 (listopad). Obecnie skonczylem pisac licencjat i bronie sie we wrzesniu z turystyki i rekreacji... I wlasnie to jest moje najwieksze hobby - zwiedzanie swiata (dlatego tak czesto ostatnimi czasy sitteruje mi locker - uklony do tego Pana). Na moim koncie zaliczone zostaly wszytkie partie gor w Polsce (przymierzam sie na Kaukaz) oraz znajduja sie takie kraje jak Niemcy, Holandia, Czechy, Anglia, Wlochy i oczywiscie Irlandia, w planach jest jeszcze w te wakacje Finlandia i Norwegia, moze uda sie zaliczyc Danie i Slowacje. Za rok planuje podroz PRZEDslubna z moja kochana Alicja do Australii...
Jakby ktos potrzebowal jakies oferty turystycznej to sie polecam... Pracowalem juz w 2 biurach turystycznych, staz w hotelu 4* (Czechy) jako menadzer i kawiarnia na Ostrowie Tumskim (Wroclaw)...
W Traviana uwielbiam grac bo oprocz turystyki uwielbiam strategie: Warcraft, Starcraft, Heroes i inne takie;p;p;p
pozdrawiam wszystkich

 

#20 2007-07-29 17:41:48

kaczucha2303

Zarządca Legionu

Skąd: Watervliet
Zarejestrowany: 2007-07-24
Posty: 40

Re: Poznajmy sie :)

Ania, lat 19. Poki co nie karana;) Od urodzenia mieszkalam w Zarach, woj. lubuskie, ale od pewnego czasu zyje za wielka woda:) Mature zdalam, nawet chemie:P  Mam zamiar rozpoczac tu studia, ale najpierw musze podszkolic jezyk. Zainteresowan mam wiele: lubie dobra ksiazke, teatr absurdu i dobry film, choc przyznam, ze lubie czasem poplakac na jakims romansidle. Co do gier, to w sumie moja pierwsza:)


http://travian.macaputo.de/sig-5-pl-2-pl6_19092.gif

Offline

 

#21 2007-07-29 23:20:20

Driv

Gość

Re: Poznajmy sie :)

Rafał, 23 latka studiuje Architekture w Kraku, mieszkam/pracuje/projektuje w Opocznie. Gram, poniewaz w cos musze grac (taki niedobry nawyk mam od 15 lat- spoko lecze sie ;P xD ). Ostatnie zainteresowanie to Architektura.
Pozdrawiam

 

#22 2007-08-01 00:45:47

szakall21

ZK-S

5301905
Call me!
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-07-24
Posty: 246
WWW

Re: Poznajmy sie :)

Hej
Jestem Kamil, 23 lata skonczylem jakis czas temu i wlasnie zyje w wieku Dżordanowskim co mi sie bardzo podoba poniewaz uwielbiam basketball
A tak poza tym to skonczylem przedwczesnie studia - 5 lat wydawalo mi sie za dlugim okresem wiec wzialem dziekana za pysk i skonczylem 5 lat w 4
Od kilku lat pracuje w pewnym portalu, ktorego nazwy nie zdradze zeby nie reklamowac :P
W traviana gram krotko ale, ze potrafie sie uczyc na wlasnych bledach, staram sie byc coraz lepszy

Wychowalem sie w Bielsku - Białej - zajebista miescina - jak ktos bedzie mial chwile to zapraszam - naprawde warto

peace
szakall21

P.S. Jakby ktos nie dojrzal w mojej sygnie - uwielbiam zapach bananow :P

Ostatnio edytowany przez szakall21 (2007-08-01 00:54:05)


http://img72.imageshack.us/img72/8083/jackdanielsgq2.gif

http://travian.macaputo.de/sig-5-pl-2-pl6_15902.gif

Offline

 

#23 2007-08-01 15:16:24

Franiel

ZKS IV

716765
Skąd: Piekary Śl.
Zarejestrowany: 2007-07-24
Posty: 24

Re: Poznajmy sie :)

hey a wiec pora i na mnie
wiec nazywam sie Tomek, Franiel to skrocona wersja nazwiska.... mam 20 lat.. mieszkam w Piekarach Śl. (woj. slaskie), studiuje na politechnice slaskiej - transport i logistyke, obecnie pracuje... interesuje sie glownie sportem i komputerami (teraz wiecej sportem...) na travie jestem tyle, ile moge... niestety ostatnio pracuje po 12-15h wiec troche rzadziej.... ale po 20 sierpnia bede z Wami juz po kilka h wiecej na dobe ;] muzyka to raczej rockowe klimaty, ale jak sie bawic to przy wszystkim (wazne zeby ludzie byli do zabawy ) kinematografia to takze moja mala slabosc... nie jestem ciekawski, ale lubie wiedziec co i jak wychodze z zalozenia, ze jak nie wiem czegos, to od razu pytam... w zaleznosci od posiadanego wolnego czasu sluze pomoca....

Offline

 

#24 2007-08-01 17:15:16

JACOBBBBB

Zbanowany

Re: Poznajmy sie :)

Siedem
Jakub 21 lat prawie na karku.. z średnigo miasta o  nazwie Jaworzno.
W Travian pzrez sasiada (kociam18) miałem tylko rzucić okiem a tak zostało juz chyba ze 2 miechy
szkoła praca normalna rzecz
Ponadto działam czynnie w wortalu muzyki klubowej ( www.wclub.pl ) do odwiedzenia strony zapraszam

 

#25 2007-08-01 18:51:41

ANDREUSMAXIMUS

Zbanowany

Re: Poznajmy sie :)

Mam na imię Bartek mam 15 lat za rok kończę  gimnazjum interesuje się roślinami architekturą wnętrz  kompami uczę się sam niemieckiego nawet mi idzie   i oczywiście lubię zawierać nowe znajomości ze światem realnym i światem wirtualnym
no i chyba to wszystko :P

 

#26 2007-08-02 01:37:34

Zarim von Drago

Zarząd Akademi

612064
Skąd: Koniaczów/Jarosław
Zarejestrowany: 2007-07-13
Posty: 232

Re: Poznajmy sie :)

kolej na minie : )
na imię i nadano Piotr. latek wybiło 18, w tym roku matura niestety zainteresowania fantasy, głównie polscy autorzy, oczywiście z AS'em na czele. wszelkiego rodzaju rpg crpg i mmo rpg film, jednak nie stylu pooglądanego w tv "hitu" wole filmy ciche poza tym jestem nie znoszę sportów jedynie parkour który ma w sobie to coś, nadaje się dla mnie . a zapomniałem dodać  jestem z koniaczowa mała wioska nie daleko Jarosławia, kilka osób z Podkarpacia sie przewinęło

pozdrawiam
zarim von drago

p.s nick pochodzi z klimatów fantasy, jak ktoś gra w gry na silniku vallheru  to pewnie miał zemną nieprzyjemność


http://travian.macaputo.de/sig-5-pl-2-pl3_48747;pl6_3804.gif

drugie konto serwer 3.

Offline

 

#27 2007-08-02 11:28:29

salkit

Gość

Re: Poznajmy sie :)

hejka:D

Mam na imię Ewka, mam 17 lat, mieszkam na południowo-wschodnich krańcach Polski, tj. woj. podkarpackie, wioseczka koło Jasła. Panna, pod nadzorem mojego Rafałka:P Uczennica liceum o prof. mat-inf

Zainteresowania: Głównie drażnienie LOCKER'A :P, sport (siatkówka nr 1, koszykówka nr 2, piłka nozna nr 3), taniec, komputer (nałóg), malowanie,pisanie sobie na kartecce, chodzenie po górkach, chemia,bio-chemia,informatyka, historia (głównie historia Polski - za sprawą J.B) travian--> od niedawna (bywam bardzo często) uwielbiam długie wieczorne spacery i słuchanie muzyki to mnie uspokaja.
Plany na przyszłość?? Hmm... Skończyć mój obóz koncentracyjny (czytać: Liceum Ogólnokształcące), zdać egzamin dojrzałości ( ), Dac odetchnąc mojej rodzinnce od mego szalenstwa i zacząć studia, dalej zajmowac się moim skarbkiem.....

Co więcej?  kto mnie zna ten wie

Pozdrówka

 

#28 2007-08-07 01:03:44

MarcinL

Administrator ZK-S

Skąd: -=SoPoT=-
Zarejestrowany: 2007-07-09
Posty: 792
Legion: IX

Re: Poznajmy sie :)

No to przyszła pora na Admina tego szacownego Forum

Marcin lat 37 (ktoś mnie pobije ? )

Zamieszkały w Sopocie - wykształcenie, prawie, wyższe, ze specjalnością Socjologia Pracy i Organizacji

Żona sztuk 1 - Dzieci sztuk 0 (jeszcze )

Prowadzę własną firmę zajmującą się profesjonalnym oświetleniem i z racji tego, że wykonuję masę projektów na komputerze często jestem on-line i zabijam, rzadko się zdażający, wolny czas, grą w Traviana, który jest mniej absorbujący niż OGame (uni6 - konto na urlopie)

Zainteresowania - przedewszystkim praca, ale również muzyka (fan Depeche Mode), adminowanie na hubie DC i podróżowanie po Świecie

Tyle odemnie


http://i11.tinypic.com/5zm510g.jpg

Offline

 

#29 2007-08-07 11:00:28

maniek

ZK-S

Skąd: Słupsk/Szczecin
Zarejestrowany: 2007-07-10
Posty: 127

Re: Poznajmy sie :)

MarcinL przyznam ze zaskoczyles mnie wiekiem

ja mam na imie mariusz. mam 22 lata. studiuje w szczecinie ekonomie: transport miedzynarodowy i logistyka.
posiadam dyplom technik informatyk jednak w tej dziedzinie nie jestem najlepszy

na codzien mieszkam w Slupsku, pieknym miasteczku oddalonym o 20 km od naszego juz nie tak pieknego baltyku.

zainteresowania: ksiazki (coben, brown, follet, katzenbach itp), filmy (depp, hanks itp.), pilka nozna, i ogolnie sport.

pozdrawiam wszystkich
maniek


http://travian.macaputo.de/sig-9-pl-2-pl6_6538.gif
------------------------
Homo Homini Lupus
Schowaj babci dowód.

Offline

 

#30 2007-08-07 18:46:22

tomaszki

ZKS I

141833
Skąd: huta krzeszowska(podkarpacie)
Zarejestrowany: 2007-08-04
Posty: 17

Re: Poznajmy sie :)

a wiec teraz moje kilka slow:)
mam na imie tomek (dla wtajemniczonych tomaszki;) latek 18 pochodze z nie takiej malej wioski Huta Krzeszowska ( na podkarpaciu) naprawde fajna okolica, jak to raczkom idzie zawsze wszystko do tylu:) o mojich zainteresowaniach- bardzo lubie sie przewracac stawac na glowie na rekach i wszystko co z tym zwiazane,taka pseldo akrobatyka (fiflaki rundaki przewroty i inne) moge sie pochwalic ze uczeszczam do technikum informatycznego RCEZ w bilgoraju (fajny klimat) ale osobiscie nie wiem co robie w tej szkole;) lubie zeglowanie, sport extream, komputery, i bardzo lubie moja kinge:* w traviana gram kiedy tylko moge i tak sie ciagnie juz od roku (polecam wszystkim) strasznie wciaga i ciezko zaprzestac gry

(jak by ktos widzial bledy ortogreaficzne to prosze o poprawienie- nie nawidze ortografi:)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.spore-game.pun.pl www.farmingsimulator2009.pun.pl www.avatar.pun.pl www.narutots.pun.pl www.swierchowa-ogien.pun.pl