Zjednoczone Królestwa - Sp@rtans

Zjednoczone Królestwa - Sp@rtans

Ogłoszenie

1. Pełna aktywacja konta jest dokonywana po informacji na priv w grze przez Administratora Forum - MarcinL
2. W związku ze zmasowaną akcją MH przeciwko multikontom przypominam o ZAKAZie LOGOWANIA SIĘ NA INNE KONTA Z POZYSKANYM HASŁEM
3. Proszę o zgłaszanie do Zarządu ZK-S wszystkich przypadków ataków na nas przez naszych Sojuszników

#16 2008-02-04 17:16:10

JuliuszCezar

ZKS I

Zarejestrowany: 2008-01-18
Posty: 2

Re: SYSTEM OBRONY

osady rozwiniete podsylam Ci PM w grze, surke najlepiej mi wysyłać do nr6 - zaścianka bo do innych mam kawałek, od kiedy trzeba to robic i w jakich ilosciach dane surowce?

Offline

 

#17 2008-02-04 19:47:56

Zarim von Drago

Zarząd Akademi

612064
Skąd: Koniaczów/Jarosław
Zarejestrowany: 2007-07-13
Posty: 232

Re: SYSTEM OBRONY

wracam do gry ludziska
i od razu wam pomogę, wszystkie moje osady zostaną przestawione na deffa oprusz kilku z których bede pobierał surowce i zborze. akcje off z moim udziałem nieodegrają wielkiej roli,musze stawiać nowa armie, dlatego zajmę sie obroną. deff juz w niektórych miejscach istnieje, i tam zamierzam umacniać wioski. obok stoi zawsze wioska "farma" z której biorę to co niezbędne do szybkiej budowy. jednak plan bedzie gotowy dopiero za kilka tygodni.


http://travian.macaputo.de/sig-5-pl-2-pl3_48747;pl6_3804.gif

drugie konto serwer 3.

Offline

 

#18 2008-02-05 16:56:56

starzec

ZKS I

Zarejestrowany: 2007-09-18
Posty: 68

Re: SYSTEM OBRONY

Tyle do przekazanie a tak nie lubię pisać;
1/ Składki przyjmujemy od wczoraj (4 luty) i wielu z nas już się do tego zastosowało.
2/ Ja do 'Zaścianka' Przyjmuj każdy rodzaj surki i na własny koszt wymienię w razie konieczności, pozostałe osady też powinny przyjmować różne surowce bo służą one także do dalszej rozbudowy bastionów.
3/ A jak 'wrogie siły' dowiedząsię o istnieniu bastionów i ich lokalizacji? Kochani, nawet wy nie znacie ich prawdziwej lokalizacji poza tymi osadami gdzie wysyłacie surowce. Ja plus moi asystenci komunikujemy się na 'tajnym' forum i nikt nie ma wglądu do tych informacji. (Zarim, jako członkowi zarządu, tobie prześlę info jak wejść na to forum abyś miał rozeznanie w sytuacji)
4/ Każdy bierze udział w tej "amerykańskiej tarczy" dobrowolnie, stać cię na własną obrone (?) to nie musisz partycypować. Jednak ty także w razie ALARMU III chyba dostosujesz się do decyzji sojuszu.
5/ Lokalizacja bastionów w okolicach CUD, nie. To jest odrębny temat i w innym miejscu na tym forum opisany. Ja też mam jedną osadę gdzieś koło CUDaka i sam nie miem po co.
6/ Zarim, to jest właśnie jeden z celów istnienia tego planu, masz już rozwiniętą produkcję DEFa to nie trać czasu i środków na szkolenie dużej ilości jednostek. Uruchomisz szkolenie w razie ALARMU III a tymczasem zajmij się szkoleniem OFFa, najlepszą obroną jest atak.

cdn.


************************************************
**** Not Of This World ************** just visiting ****
************************************************

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mojaeuropauniversalis.pun.pl www.matfiznorwid.pun.pl www.hogwart.pun.pl www.proana.pun.pl www.rapforlife.pun.pl