Zjednoczone Królestwa - Sp@rtans

Zjednoczone Królestwa - Sp@rtans

Ogłoszenie

1. Pełna aktywacja konta jest dokonywana po informacji na priv w grze przez Administratora Forum - MarcinL
2. W związku ze zmasowaną akcją MH przeciwko multikontom przypominam o ZAKAZie LOGOWANIA SIĘ NA INNE KONTA Z POZYSKANYM HASŁEM
3. Proszę o zgłaszanie do Zarządu ZK-S wszystkich przypadków ataków na nas przez naszych Sojuszników

#1 2008-02-10 09:10:50

MJ_80

Zarząd Akademi

Zarejestrowany: 2008-01-07
Posty: 36

Jak katasować wioski- kazdy wie?? wydaje mnie sie że nie:D

Pisze ten temat, ponieważ nie podoba mnie sie styl katasowania przez nas graczy!!
Dotychczas  za główne cele w zwykłej osadzie obieramy 6pól g.b i spichlerz. - przy takiej kasacji wioski wystarczy jedno pole rozbudować na 8 i już można postawić g.b na pierwszy  poziom- co pozwala nam na bardzo szybką odbudowę wioski. Wczoraj sza podsunął mi świetny pomysł z wyłączeniem osady doszczętnie!!
Cele: 6pól g.b i magazyny (najlepiej 2 magazyny ponieważ gracz wiecej niż 2 w normalnej wiosce przeważnie nie ma)  Jak pisałem wcześniej wystarczy podnieść pole na 8 poziom żeby wybudować g.b, ale jak to zrobimy bez magazynu?? Koszt rozbudowy do poziomu 8:   2535 | 3260 | 2535 | 725 | 1 |  - jest to nie możliwe- po takiej kasacji  wioski, gracz musi wioskę skatasować do 330popa(bez magazynu da się rozbudaować wyżej niż  na 6 poziome  produkcje 55 pomnożone razy ilość pol 6 = 330 poziom aby zboże wyprowadzić na plus)

Offline

 

#2 2008-02-10 09:17:18

MJ_80

Zarząd Akademi

Zarejestrowany: 2008-01-07
Posty: 36

Re: Jak katasować wioski- kazdy wie?? wydaje mnie sie że nie:D

Kurka widzę ze temat już jest założony wczoraj;/ No nic tutaj są troszke inne obliczenia.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pielegniarstwo.pun.pl www.khorinis-life-rp.pun.pl www.nightfallrpg.pun.pl www.pory-roku.pun.pl www.polskiminecraft.pun.pl