Zjednoczone Królestwa - Sp@rtans

Zjednoczone Królestwa - Sp@rtans

Ogłoszenie

1. Pełna aktywacja konta jest dokonywana po informacji na priv w grze przez Administratora Forum - MarcinL
2. W związku ze zmasowaną akcją MH przeciwko multikontom przypominam o ZAKAZie LOGOWANIA SIĘ NA INNE KONTA Z POZYSKANYM HASŁEM
3. Proszę o zgłaszanie do Zarządu ZK-S wszystkich przypadków ataków na nas przez naszych Sojuszników

#1 2008-01-31 13:37:12

MarcinL

Administrator ZK-S

Skąd: -=SoPoT=-
Zarejestrowany: 2007-07-09
Posty: 792
Legion: IX

List od OdT

MarcinL     31.01.08    
RE^3: sojusz... ?     14:01:47    

Popatrz chronologicznie. IBLIS zmienił nazwę po tym jak zaatakowało go jeszcze VU jak podpisaliście z nimi Sojusz. Pamiętam jak Annunaki strasznie się gęsto tłumaczyła wtedy, że "nigdy nic przeciwko Wam". Strzałek za wszelką cenę dążył do tego, żeby ZK-S zaatakowało OdT i dostał jasną i kategoryczną odmowę jakichkolwiek działań przeciwko Wam - to tak dla pełnej jasności i wyjaśnienia Twoich insynuacji.

Co do PRETOR-a, to napa mamy z nimi od niedawna. Podpisaliśmy go z nimi jak zakończyli wojnę z NEW o co zabiegaliśmy dyplomatycznie - NEW, jak wiesz, to jeden z naszych najbliższych sojuszników.

I zabij mnie, ale nie pamiętam, żebyście się zwracali do nas kiedykolwiek o pomoc w walce przeciwko nim, że o stawianiu deffów nie wspomnę.

Na 100% ZK-S nigdy nie uczynił nic co mogłoby świadczyć o działaniu wrogim wobec OdT

Zrobicie jak uważacie

Pozdrawiam
____________
p4wel napisał(a):

No tak wszystko prawda,... - czy napewno? hmm
wojna z iblisem, - z tego co pamiętam wasza naeutralość wyglądała tak że iblis zmienił nazwe na zk-s VI, a wy zakazaliście ich atakować pod groźbą ataku. - więc chyba nie do końca neutralność.

Podobnie było z luxami, - lux BA, ale to inna sprawa, - wspominam bo z tego co wiem to zaprzyjaźniony wam sojusz(koalicja), - skoro już patrzymy pod kątem większych koalicji

była też stara sprawa pretora/geoti - podpisaliście z nimi sojusz, nie chcieliście nas wesprzeć (nawet tylko politycznie).

ZK-S postawiło przeciwko nam kilka defów (mam dowody).

szczerze, nie mogę obiecać że pozostaniemy neutralni.
;(


MarcinL     31.01.08    
RE: sojusz... ?     13:31:14    

Witam,

Wiem, że byłeś Dyplomatą OdT - pamiętam Cię z czasów wczesnego ZK. Sprawa z atakami na VU jest dosyć prosta. Doszły nas słuchy, że zaczeli zbierać koalicję przeciwko nam, zatem niechcąc czekać na jej powstanie zaatakowaliśmy pierwsi.

Co do odpowiedzi OdT na apel VU chciałbym Wam przypomnieć, że biorąc pod uwagę nasz Sojusz nie zgodziliśmy się na ataki na Was za czasów Waszego zatargu z IBLIS-em - N z uwagi na nasz szacunek wobec OdT i chęć dotrzymania Sojuszu.

Jeżeli pomożecie VU będzie to nie fair wobec nas i w imię utrzymania naszego Sojuszu prosiłbym o zachowanie neutralności w tym konflikcie

Pozdrawiam
MarcinL
Administrator ZK-S
____________
p4wel napisał(a):

Witam
chwilowo zastępuje dyplomatę pawła_28 - sprawy polityczne nie są mi obce bo byłem dyplomatą od powstania odt.

Doszły do mnie informacje o waszym ataku na VU, jak napewno wiesz to nasz sojusznik i mamy z nimi bardzo dobre relacje.

Z ZK-S też mamy podpisany sojusz. Dlatego też żeby być uczciwym jasno pisze.

VU poprosiło nas o pomoc...
moge się dowiedzieć co jest powodem ataków na VU?


http://i11.tinypic.com/5zm510g.jpg

Offline

 

#2 2008-01-31 15:20:14

MarcinL

Administrator ZK-S

Skąd: -=SoPoT=-
Zarejestrowany: 2007-07-09
Posty: 792
Legion: IX

Re: List od OdT

Powód powyższej dyskusji - list Równego do OdT:

Równy do Odt napisał:

przejde do sedna
przedstawiam sprawe jasno.Nie chodzi mi tylko o pomoc w postaci deffa.Krzywych ruchow ZKS doswiadczyl;iscie nawet wy.FEA miala podobne z nimi ekscesy.Wiedzielismy od dawna ze ZKS szykuje sie nas ale niestyety nie moglismy sie tym zajac ze wzgledu na toczace sie wciaz wojny>wojna z Uniper to nie nasz inicjatywa.Dostalismy informacje ze Uniper chce znisczyc CK a ze jako to nasz sojusznik od niepamietnuch czasow od razu zadeklarowalismy pomoc,mimo ze nie wyleczylismy jeszcze ran z wojny z FEA (wspomne tylko ze oczywiscie mi sie chyba najbardziej oberwalo,czy polska nie lubi tak Tychow )
Wojna z Uniper zmierzala ku koncowi i wtedy pod pretekstem zabicia nudow(jak to okreslili ZKSowcy) zaatakowali nas bez zadnego wypowiedzenia wojny.Powiem szczerze,ze na chwile obenca nie mamy najmniejszych szans mimo ze stajemy na glowie.Deff juz prawie wybity offy w trakcie budowy z poprzedniech starc.Atakuja glownie nasz zarzad(moje wiochy to istna gehenna) teraz sie dobieraja do stolicy,deff juz prawie padl.
Wszyscy oczekuja od was pomocy militarnej i przylaczenie sie do wojny.ZKS przygotowywalo sie do ataku na nas juz bardzo dlugo.Szkolili glownie jednostki offowe.Nie zauwazylem zadnego oporu wbijajc sie w ich stolice i niszczac offa.Wiem ze nie posiadaja deffa wiec ich opo bardzi krotko bezie trwal jesli wy i Pretor przylaczycie sie do wojny.

5.My bedziemy do konca walczyc tak jak dotychczas z -VU- i -=CK=- a was nie mamy zamiaru atakowac chociażby ze względu połozenia na mapie:)
6.Proszę was jasno o określenie się w sprawie F.E.A.(czy zmusicie ich do podpisania z nami NAP-a czy zostawicie do rozwałkowania przez nas i URIMM)
7.Pozostają wasze stosunki z PRETOREM jako niewiadoma.
8.Chce wiedziec czy jedziecie do samego końca -VU- czy się bedziecie bawic jak w wcześniejszej wojnie częsc z nas to ludzie mający poważne obowiązki w świecie realnym i chcielibyśmy wiedziec czemu mamy poświęcac swój czas bo jeśli chcecie wojny totalnej razem z nami to należy Ścisłe współpracowac by nie robic zbednych ruchów
PROSZĘ O ODPOWIEDZ DO 24:00 DZIŚ

Jak widać stek bzdur, że FEA miała jakieś "ekscesy" z ZK-S

OdT po moich rozmowach na GG najprawdopodbniej będzie neutralne w naszym konflikcie z ~VU~


http://i11.tinypic.com/5zm510g.jpg

Offline

 

#3 2008-01-31 18:38:25

Silencer

Wonder Woman

Zarejestrowany: 2007-08-25
Posty: 166
Legion: I

Re: List od OdT

dziwne...
są naprawdę aż tak słabi?!?!?! ( w sensie vu)
albo to jakaś podpucha żebyśmy tak myśleli...


http://cry.travianteam.com/sig-5-pl-2-pl6_20036.gif

Offline

 

#4 2008-02-09 14:30:28

MarcinL

Administrator ZK-S

Skąd: -=SoPoT=-
Zarejestrowany: 2007-07-09
Posty: 792
Legion: IX

Re: List od OdT

Mam doskonałą informację

Sojusz RiZ rozpoczyna nieoficjalną wojnę z VU - poszło o VAT, który został wcielony do VU

KATEGORYCZNY ZAKAZ ATAKOWANIA KOALICJI RiZ
- to nasi sprzymierzeńcy

Proszę o przekazanie tego w swoich Sojuszach bez podawania szczegółów rozkazu


http://i11.tinypic.com/5zm510g.jpg

Offline

 

#5 2008-02-09 15:29:49

Silencer

Wonder Woman

Zarejestrowany: 2007-08-25
Posty: 166
Legion: I

Re: List od OdT

w zks II poszło

podpisujemy z nimi napy? czy też nieoficjalnie będziemy sojusznikami?

Ostatnio edytowany przez Silencer (2008-02-09 15:30:29)


http://cry.travianteam.com/sig-5-pl-2-pl6_20036.gif

Offline

 

#6 2008-02-09 15:35:02

Bona

Zarząd ZKS III

Zarejestrowany: 2007-11-03
Posty: 43

Re: List od OdT

Już przekazane w ZK-S III

Offline

 

#7 2008-02-09 15:58:53

darken1

Zarząd ZKS IV

Zarejestrowany: 2007-08-27
Posty: 99
Legion: V

Re: List od OdT

ZKS-IV, tez poinformowane.


http://travian.macaputo.de/sig-5-pl-2-pl6_54803.gif

Offline

 

#8 2008-02-09 19:44:33

bulci

Zarząd ZKS V

1411558
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2008-01-07
Posty: 18

Offline

 

#9 2008-02-12 12:44:48

MarcinL

Administrator ZK-S

Skąd: -=SoPoT=-
Zarejestrowany: 2007-07-09
Posty: 792
Legion: IX

Re: List od OdT

W dniu dzisiejszym VU wypowiedziało wojnę RiZ OdT

Dawnego Pretora traktują neutralnie, ale to tylko kwestia czasu

Szykuje się rzeź "niewiniątek" z VU


http://i11.tinypic.com/5zm510g.jpg

Offline

 

#10 2008-02-12 12:48:22

jack73

Dyplomata ZK-S

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-07-10
Posty: 468

Re: List od OdT

I tak trzymać !!!
To dobra wiadomość


http://travian.macaputo.de/sig-3-pl-2-pl6_4700.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bakugan-nevvestroja.pun.pl www.przemiarki.pun.pl www.gwiezdneszczury.pun.pl www.phw.pun.pl www.swiatgier.pun.pl