Zjednoczone Królestwa - Sp@rtans

Zjednoczone Królestwa - Sp@rtans

Ogłoszenie

1. Pełna aktywacja konta jest dokonywana po informacji na priv w grze przez Administratora Forum - MarcinL
2. W związku ze zmasowaną akcją MH przeciwko multikontom przypominam o ZAKAZie LOGOWANIA SIĘ NA INNE KONTA Z POZYSKANYM HASŁEM
3. Proszę o zgłaszanie do Zarządu ZK-S wszystkich przypadków ataków na nas przez naszych Sojuszników

#31 2008-02-25 22:57:14

jack73

Dyplomata ZK-S

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2007-07-10
Posty: 468

Re: LuxP

Fuzja z LUX w pierwszej kolejności - zgoda!
Co do New mam mieszane uczucia, maja bardzo nierównych graczy.
Ostatnia moja prośba o defa - zero odpowiedzi, ja zawsze im słałem. Pamiętliwy nie jestem [patrz opis w profilu ],
ale nie rozumiem postaw takich sojuszy jak FEA i NEW. Pokorne ciele .... - przysłowie aż samo ciśnie się na usta.
Chcą żyć w zgodzie i z ZK-S i VU, bo nie wiadomo z kim będą chcieli budować cud .... więc na wszelki wypadek
NAPy z całym serwerem.
Ale odbiegłem od tematu.
Chciałbym wierzyć, że NEW potrafi aktywnie dołączyć się do prowadzonych przez nas wojen.
Jeżeli tak będzie to jestem za fuzją, jeżeli nie to sens fuzji dla mnie jest zagadką. Nie wiem czy wykorzystujemy nawet 30% własnego potencjału w tym momencie. Kawał dobrej roboty zrobił ostatnio chris co zaczęło przynosić już ładne efekty. Fuzja nic nie zmieni jeżeli zaprzestaniemy doskonalenia naszego sposobu działania.
ZK-S zawsze stawiało na jakość, podejmowaliśmy bardzo trudne decyzje. Każda zmiana powoduje spadek jakości w pierwszej fazie. Ważne, żeby potem było lepiej.
Reasumując - mało czasu do pojawienia się cudu. Jeżeli mamy robić fuzję to zacznijmy od zaraz bo jak wejdzie cud
to będzie potworne zamieszanie i organizacyjnie się wyłożymy ....


http://travian.macaputo.de/sig-3-pl-2-pl6_4700.gif

Offline

 

#32 2008-02-26 09:51:07

Silencer

Wonder Woman

Zarejestrowany: 2007-08-25
Posty: 166
Legion: I

Re: LuxP

Moje zdanie w tym temacie: Luxy dołączają do nas, przy uwzględnieniu naszego terytorialnego podziału na akademie - czyli małe przetasowanie wchodziło by w grę. Fajnie że chris jest gotowy się tym zająć
Co do NEW-jestem na nie jeżeli chodzi o łączenie. Podtrzymuję swoje zdanie że jak będą miejsca-to podanie na forum i się zobaczy. Za dużo kombinowali. Luxy nie są może i sojusznikiem bezproblemowym ale są zorganizowani i można na nich liczyć, jak się niektórzy przekonali. Cud z nimi napewno postawimy jak dojdzie do fuzji.


http://cry.travianteam.com/sig-5-pl-2-pl6_20036.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.swiatgier.pun.pl www.lunarvampire.pun.pl www.przemiarki.pun.pl www.bakugan-nevvestroja.pun.pl www.gwiezdneszczury.pun.pl